in LOVE studio fotografia ślubna i okolicznościowa | O MNIE
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O MNIE

Mam 35 lat i od 8 lat zajmuję się fotografią ślubną. Fotografuję cyfrowo od ponad 10 lat (wcześniej analogowo) od momentu zakupu mojej pierwszej lustrzanki. Od lat pracuję na pełnoklatkowym sprzęcie Nikona z arsenałem najlepszych obiektywów.
Nie jestem żółtodziobem, wiem jak pracować, gdzie się ustawić w kościele, czy choćby jak zmobilizować gości weselnych do grupowego zdjęcia. Zawsze mam ze sobą zapasowy sprzęt, tzw. backup. Pracuję przede wszystkim światłem, które jest najważniejszym elementem w fotografii, a zwłaszcza w fotografii ślubnej. Lampy błyskowej używam tylko gdy to konieczne i nigdy nie „błyskam po oczach” więc nic nie będzie was rozpraszać np. podczas składania Przysięgi Małżeńskiej.
Gotowy materiał zdjęciowy staram się wam przekazać w max 3 – 6 tygodni ponieważ wiem jak na zdjęcia czekacie (głównie Panna Młoda:)
Dodatkowo parę dni po ślubie wysyłam kilkanaście wybranych tzw. obrobionych zdjęć i  umieszczam w galerii Internetowej abyście mogli podzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

Oczywiście posiadam licencję Kurii Metropolitalnej do fotografowania w obiektach sakralnych.  (Jest to o tyle istotne gdyż wiem, że zdarzały się sytuacje gdy ksiądz nie pozwolił na fotografowanie/filmowanie w kościele i Para Młoda nie miała zdjęć z tego wyjątkowego, jak nie najważniejszego, dnia w swoim życiu)

DLACZEGO JA?

UCZCIWE PODEJŚCIE

Nie jestem wyrobnikiem-rzemieślnikiem, dla którego Para Młoda to tylko chodząca skarbonka. Dla mnie liczy się końcowy efekt i Wasze zadowolenie.

WYCZUCIE

Na fotografiach łapię ulotne chwile, uwieczniam niepowtarzalne emocje, opowiadam historię ślubną. Moja fotografia rodzi się z pasji.

NIEBANALNE POMYSŁY NA ZDJĘCIA

Zrealizuję każdy, nawet najbardziej nieprawdopodobny pomysł na sesję i plener ślubny. Takich zdjęć będą wam zazdrościć znajomi!

ODPOWIEDNIE PRZYGOTOWANIE I SPRZĘT

Nie ograniczam ilości ujęć. Mam ze sobą zawsze trzy aparaty. Pracuję na 2 pełnoklatkowych lustrzankach równolegle. Trzeci aparat w torbie jako backup.

OGROMNE DOŚWIADCZENIE W EDYCJI ZDJĘĆ

Każde zdjęcie, które otrzymujecie jest poddane starannej obróbce graficznej  m.in. w Photoshopie, Capture One, Lightroom Dodatkowo możliwa jest korekta skóry, np. matowienie błyszczącej skóry, usuwanie skaz skórnych, itp. profesjonalna konwersja do B&W (zdjęcia czarno białe), itp.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ALBUMÓW I ODBITEK

Albumy projektuję osobiście ze zdjęć, które wybiera Para Młoda. Następnie wysyłam projekt graficzny do Was do wglądu i akceptacji, a następnie zlecam produkcję w najlepszej drukarni w Polsce.

CIĄGŁE ROZWIJANIE WARSZTATU

Nie spoczywam na lajkach. Nieustannie pracuję nad swoim warsztatem uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach (ostatni kurs? „Zaawansowany retusz zdjęć”)

WSPÓŁPRACA Z KAMERZYSTAMI
Od lat współpracuję z zaufanymi kamerzystami więc w pakiecie foto + film jest taniej.
POLECAM SPRAWDZONE ZESPOŁY I DJ’ÓW

Polecam i wspołpracuję ze sprawdzonymi zespołami, DJ-ami. Mogę polecić sprawdzone makijażystki, wizażystki, fotobudkę, napis LOVE, itp.

STOSOWNY UBIÓR

Zawsze jestem ubrany adekwatnie do sytuacji czyli w przypadku zdjęć ślubnych to stonowane granatowe kolory, eleganckie spodnie, koszula, marynarka i buty. Gdy jest wyjątkowo gorąco lniana koszula z kołnierzykiem.

LICENCJA NA FOTOGRAFOWANIE W KOŚCIOŁACH

Posiadam licencję Kurii Metropolitalnej do fotografowania w obiektach sakralnych. Licencję mam zawsze przy sobie, a nie „gdzieś w aucie” przez co ksiądz może opóźnić ślub zanim nie zobaczy legitymacji.

NIENACHALNE FOTOGRAFOWANIE

Podczas ślubu staram się działać niezauważony, dzięki czemu w kościele będziecie zachowywać się swobodnie, a ja wykonam dla Was wspaniały reportaż. Zazwyczaj korzystam ze światła zastanego i nigdy nie święcę lampą bezpośrednio w oczy.

ZAANGAŻOWANIE0%
PROFESJONALIZM0%
ORYGINALNOŚĆ0%
DYSKRECJA0%

Jak pracuję?

 

Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego staram się zawsze poznać Parę Młodą oraz ich oczekiwania w zakresie zdjęć ślubnych, aby jak najlepiej wykonać swoją pracę.

 

Podczas reportażu ślubnego staram się wniknąć w otoczenie, nie ingerując zbytnio w toczące się wydarzania, aby w efekcie uwiecznić ten wyjątkowy dzień zaślubin w sposób naturalny i oryginalny.

 

Plener ślubny to czas na realizację powziętych wspólnie pomysłów, nawet tych najbardziej nieprawdopodobnych. Jest to również czas świetnej zabawy i niezwykłej przygody.
Czas trwania sesji to zazwyczaj od 2 do 4 godzin w tym od 1 do 3 lokalizacji.

 

Nie macie pomysłu na sesję? Nie martwcie się i zdajcie się na moją kreatywność – poprowadzę Was, powiem jak pracować przed obiektywem aby wypaść z jak najlepszej strony.

 

Mam na swojej mapie mnóstwo ciekawych miejsc w Wielkopolsce i sporo autorskich koncepcji jak również pomysły na sesje nad morzem, w górach czy też zagraniczne (chociażby norweskie fiordy czy lawendowe pola w Prowansji)

 

 

 

Jestem z Poznania, natomiast od paru lat mieszkam w Kórniku. Fotografuję w całej Wielkopolsce i dalej. Z chęcią dojadę wszędzie tam gdzie zaprosicie mnie do swojego wyjątkowego świata. Bardzo chętnie wykonam również zagraniczne plenery ślubne.

Masz jakieś pytania ? Śmiało pisz lub dzwoń